zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
El-Runner festyn sportowy z inicjatywy Lasów Państwowych!
El-Runner festyn sportowy z inicjatywy Lasów Państwowych! data dodania: 16.11.2022

W sobote 12.11.2022 roku odbył się festyn sportowy pod nazwą "El-Runner- bieg przełajowy", który zorganizowała Akademia Młodego Piłkarza El-Futbol Elbląg a partnerem imprezy były Lasy Państwowe.

Impreza została przeprowadzona na polanie Lasu Bażantarnia. W pierwszej części nastąpiło przywitanie zgromadzonych przez Zarząd oraz podkreślenie ideii spotkania w zakresie korzyści zdrowotnych oraz rekreacyjnych wynikających z aktywnego korzystania z lasów przez społeczeństwo.

Nastepnie przeszliśmy do częsci praktycznej, czyli bardzo emocjonujących biegów w których każdy zawodnik wygrywał, otrzymał pamiątkowy medal. Najważniejsze w tym dniu było podjęcie próby biegu zakońćzonym sukcesem, ponieważ wszyscy startujący dobiegli do mety.

Biegi podzielone były na kategorie wiekowe uczestników w odcinkach 200m, 400m, 600m, 800m. Dystans dostosowany był do wieku biegaczy. Na koniec odbył się bieg rodziców na 200m oraz bieg malucha na 50m (możliwość udziału dla każdego). Świetna sprawa, bo sprawiło to wiele uśmiechu na twarzach dzieci oraz rodziców. Każdy startujący otrzymywał pamiątkowy medal z logo organizatora oraz naszego partnera Lasy Pańśtwowe.

Następnie zaprosiliśmy gości na piknik rodzinny wykorzystując polane. Był grill, były ciasta oraz świetna rodzinna atmosfera. Nasi Trenerzy rozstawili dwa boiska do gry w piłkę nożną oraz tor przeszkód.

Cała impreza trwała od 10:00-13:00 - pogoda jak na tą część roku była bardzo łaskawa.

Dziękujemy za pomoc w organizacji rodzicom ich wkład jest nieoceniony.

Dziękujemy naszemu partnerowy Lasy Państwowe. To dla nas nowa forma, która sprawdziła się świetnie i na pewno chętnie wrócimy do organizacji takich imprez których celem jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa nt. lasów, leśnictwa oraz zrównoważonej i wielofunkcyjnej gospodarki leśnej, a w szczególności zdrowego i sportowego trybu życia.

www.lasy.gov.pl

#LasyPaństwowe