zostań piłkarzem el-futbol zapisy
O nas

Akademia Młodego Piłkarza EL-Futbol Elbląg

powstała z pasji oraz doświadczenia założycieli, którzy byli czynnymi piłkarzami klubów wojewódzkich. Grzesiek i Martin od małego trenowali piłkę z wielkimi sukcesami w województwie oraz na szczeblach centralnych. Doskonale znają potrzeby młodych adeptów. Poprzez ciągły rozwój wprowadzamy innowacyjne metody szkoleniowe.

Młoda i dynamiczna kadra szkoleniowa dąży do wspólnej zabawy oraz aktywnym uczestnitwie w treningu.

Z bardzo dużym sukcesem prowadzili ponad dwa lata w naszym mieście akademie piłkarską.

Obecnie w AMP EL FUTBOL trenuje 150 dzieci w podziale na 6 grup treningowych w naszych szeregach są dziewczynki i chłopcy.

Prowadzenie Akademii jest pod ich wodzą od 2016 roku. AMP EL-Futbol powstało z myślą o zaszczepieniu pasji dla dzieci. Po przez swoje doświadczenie chcemy rozwijać umiejętności młodych piłkarzy oraz piłkarek. Nasza oferta skierowana jest do zawodników w wieku 4-13 lat.


Naszym celem jest doskonalenie rozwoju każdego dziecka poprzez bezpośrednie metody szkoleniowe. Zwracamy uwagę na zachowanie dzieci i ich poziom dyscypliny. Liczy się dobra ZABAWA, nie wywieramy presji, dziecku oferujemy dobrą atmosferę na zajęciach. Chcemy przedstawić PIŁKĘ NOŻNĄ dostępną dla WSZYSTKICH, nie dla wybranych oraz selekcjonowanych dzieci. Wszystkim chcemy zapewnić równe warunki i dać szansę.

Poza treningami nasza akademia organizuje festyny oraz pikniki rodzinne tak, aby wszyscy czuli się naturalnie oraz złączyli między sobą więzi, bo to element integracji rodzica z rodzicem, ale również rodzica z dzieckiem. Pasja dziecka w połączeniu ze zrozumieniem rodzica jest strzałem w "dziesiątkę".

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ ZGŁOSZENIA CHĘCI PODJĘCIA MISJI FUTBOL :)

 

Kliknij, aby pobrać: STATUT EL-FUTBOL