zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Wygrana w turnieju WRO System Gedania Cup!
Wygrana w turnieju WRO System Gedania Cup! data dodania: 22.09.2021

W niedziele zakończył się turniej WRO System Gedania Gdańsk Cup 2021. Turniej zorganizowany na 99- lecie istnienia klubu z Pomorza. W turnieju wystartowało 20 zespołów na bardzo wysokim poziomie, topowe kluby i akademie z pomorza i okolic.

Nasz zespół spisał się znakomicie i ostatecznie zajął pierwsze miejsce odbierając olbrzymią ilości gratulacji za grę od kolegów z boiska.

Turniej rozgrywany był w systemie grupowym, nasz zespół trafił do grupy B wygrywając 3 mecze i 1 remis. Trafiliśmy do grupy platynowej, gdzie awansowało 5 najlepszych zespołów turnieju. Nasz zespół z każdym meczem się rozkręcał i w fazę finałową weszliśmy kapitalnie pokonując AP Kowale, Jaguar Gdańsk, faworyta turnieju Jedynkę Reda. W ostatnim meczu przegraliśmy z Gedanią Gdańsk, natomiast to było już zmęczenie organizmów i efekt bardzo ciężkiej pracy podczas meczów.

FAZA GRUPOWA:

EL-Futbol - Sztorm Kosakowo 2:0

EL- Futbol- AP 1 Reda II 2:0

EL- Futbol- Bałtyk Gdynia 3:1

EL- Futbol- Jaguar Gdańsk 1:1

GRUPA FINAŁOWA/ PLATYNOWA:

EL- Futbol - AP Kowale 3:2

EL- Futbol- Jaguar Gdański 4:2

EL- Futbol- AP 1 Reda I 1:0

EL- Futbol- Gedania Gdańsk 1:4

 

Skład: K. Jakimowicz- K. Wesołowski (1), A. Zdyb (1), K. Jabłecki (7), Sz. Szpociński (4), M. Mazurkiewicz (3), B. Szuryński (1), I. Kutnik, M. Ciura, J. Paczkowski

 

Komentarz Trener Grzesiek: „ Świetny turniej w naszym wykonaniu, wynik jest elementem dodatkowym, natomiast sama gra była bardzo zorganizowana, kreatywna i realizacją naszych pomysłów na grę. Staraliśmy się zdominować przeciwnika, podejmować grę 1x1, grać ofensywnie i oddawać dużo strzałów na bramkę. Poza meczem z Gedanią, gdzie chłopcy już odczuwali zmęczenie i nasza gra była chaotyczna pozostała część bardzo udana. Kolejny kop motywacyjny dla grupy, idziemy w kierunku zamierzonym, zawodnicy robią postępy to oznacza, że nasz system szkoleniowy oraz pomysł na naszych zawodników jest słuszny. Celem tej grupy nadal jest rozwój indywidualny, przełamywanie swoich słabości i integracji grupy jako zespołu.”