zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
System szkoleniowy AMP El-Futbol Elbląg!
System szkoleniowy AMP El-Futbol Elbląg! data dodania: 07.04.2021

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż zakończyliśmy pracę nad naszym autorskim Systemem szkoleniowym AMP El-Futbol Elbląg.  

System szkolenia to podstawa, ujednolicenie i olbrzymi postęp rozwojowy naszej akademii. Pracowaliśmy nad tym od miesięcy, aż w końcu możemy przekazać Trenerom grup wszystkie materiały.

Każda grupa szkoleniowa w naszej akademii (Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik) ma swój oddzielny skoroszyt prowadzacy do maksymalnego rozwoju zawodnika, który przejdzie wszystkie szczeble szkolenia. W naszym systemie znajdą się m.in.:

- szczegółowe informacje odnośnie zachowania i podejścia mentalnego Trenera do dzieci na różnym szczeblu wiekowym.

- szczegółowe informacje odnośnie ujednolicenia szkolenia w danej grupie

- Makrocykl i mikrocykl treningowy

- Indywidualizacja piłkarzy oraz obszary szczególnej uwagi

- Zakres taktyczny  

- Konspekty treningowe

- Książki edukacyjne

- Szkolenia

Przygotowując system szkoleniowy bazowaliśmy na: - własnym doświadczeniu, odczuciach i przemyśleniach odnośnie szkolenia i rozwoju dzieci

- Narodowym Modelu Gry oraz AMO

- wzorcach z najlepszych Akademi w Polsce.

Wkraczamy w nowy rozdział, który otwiera wielkie możliwości. Jesteśmy przekonani, że zawodnicy, którzy przejdą piramidę szkoleniową w El-Futbol będą piłkarsko przygotowani na kolejny etap kariery.

Pewna myśl i pomysł skierowana jest na maksymalizacje rozwoju indywidualnego a kwestią czasu jest aż usłyszymy o naszych zawodnikach, którzy zaistnieją na poziomie centralnym, w kadrach województwach a nawet Polski.