zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Falco partnerem strategicznym Akademii !
Falco partnerem strategicznym Akademii ! data dodania: 05.11.2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nowym partnerem strategicznym AMP El-Futbol Elbląg została firma FALCO Mazurkiewicz i wspólnicy Sp.j.

Firma Falco wspiera nas od dłuższego czasu w różnych formatach finansowo- organizacyjnych. Nasz nowy Partner wyszedł z inicjatywą dużo szerszej współpracy. Chęć pomocy młodym sportowcom i lepszego rozwoju dzieci to cel nadrzędny podjętej współpracy. 

W ramach wspólnego działania nasza akademia otrzyma niezbędny sprzęt treningowy w tym koszulki treningowe. Dodatkowo otrzymamy piłki, kamizelki oraz niezbędne trenażery. My ze swojej strony przekazaliśmy jedno z dwóch kluczowych miejsc na koszulce dla sponsrów strategicznych. 

Dziękujemy za zaufanie, naszym nadrzędnym celem jest rozwój dzieci. Bardzo się cieszymy, że wspólne wartości połączyły nas do tak dużej współpracy.  

Kilka słów o naszym nowym sponsorze:

Głównym zakresem działalności Firmy Falco  jest:

zarządzanie stacjami paliw,

handel olejem napędowym z klientami biznesowymi

handel  detaliczny i hurtowy  lekkim olejem opałowym LOTOS RED.

Firma Falco spółka została utworzona w roku 1991 przez Andrzeja Mazurkiewicza, obecnego Prezesa Rady Wspólników. Od początku przedmiotem działania był handel olejem napędowym i olejem opałowym na terenie województw warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Systematycznie dokonywano zakupów stacji paliw. Firma posiada stacje paliw w miejscowościach: Wilkasy, Rozogi, Łęgajny k/Olsztyna, Elbląg. Stacje działają w systemie franczyzowym LOTOS. Spółka za swoje osiągnięcia biznesowe i działalność na rzecz regionu otrzymała wiele wyróżnień i podziękowań.

TAKŻE RODZICE WIEMY OD DZIŚ GDZIE TANKUJEMY SAMOCHODY... ;-)

#CzescFalco

www.falco.pl