zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Finały rozgrywek Orlik i Żak zakończone
Finały rozgrywek Orlik i Żak zakończone data dodania: 28.10.2020

W ubiegłym tygodniu zakończyły się fonałowe rozgrywki kategorii Żak oraz Orlik - w finałach grupy niebieskiej wystąpiły nasze zespoły.

Kategoria ORLIK:

Nasza najstarsza grupa zajęła w turnieju finałowym wysokie drugie miejsce, choć zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Zawodnicy zagrali z dużym zaangażowaniem i jeden mecz zadecydował o tabeli wyników. 

Natomiast co wyraźnie było widać to ciągły postep naszych piłkarzy co nas bardzo cieszy.

Komentarz Trenera- Grzegorz Żak:

"Jestem bardzo zadowolony z moich podopiecznych. W turnieju finałowym rozegraliśmy trzy fantastyczne mecze, jeden dobry i zaliczyliśmy jedną wpadkę. Wpadkę, która okazała się kluczowa dla rozstrzygnięcia. Mecz z Syreną nam nie wyszedł, popełniliśmy dwa kluczowe błędy i wyciągamy wnioski, ale to jest piłka dziecięca. Natomiast lepiej mówić o dobrych rzeczach. Dla mnie osobiście z przebiegu turnieju zasłużyliśmy na pierwsze miejsce. Praca jaką podążamy jest słuszna, bo o ile wynik nie zawsze w piłce dziecięcej wykładnikiem to rozwój nas jako jednostki oraz budowanie świadomości zespołu jest progresywne. Po raz kolejny udowadniamy, że jesteśmy bardzo dobrym zespołem. Budujące jest to, że słyszę takie stwiedzenia od Trenerów przeciwnych zespołów. Nasi zawodnicy tej ligi się uczą, bo 80% kadry naszej gupy stanowią chłopcy 2011. Na pewno będziemy dalej się rozwijać. Wiosną ten zespół będzie lepszy, odważny oraz pewny siebie- nad tym pracujemy. "

EL-FUTBOL- Warmia Braniewo 3-0 (M. Mazurkiewicz 2, H. Sartanowicz)
EL-FUTBOL- Olimpia III Elbląg 2-1 (H. Sartanowicz 2)
EL-FUTBOL- Syrena Młynary 0-2
EL-FUTBOL- Olimpia IV 5-0 (H. Sartanowicz, B. Szuryński, M. Mazurkiewicz, K. Wesołowski, K. Jabłecki)
EL-FUTBOL- AP Piekarczyk 0-0
 
Skład: M.Rejewski- K. Jabłecki, K. Wesołowski, M. Mazurkiewicz, A. Zdyb, H.Sartanowicz, G. Szramke, A. Szuryński, B.Szuryński, M. Karabela.
 
Kategoria ŻAK:
W finałowych rozgrywkach, które rozgrywamy w Braniewie ostatecznie zajmujemy wysokie piąte miejsce. Natomiast zabrakło szczęścia, bo w meczach z Jegłownikiem oraz Olimpia byliśmy stroną dominującą, ale zabrakło skutenczości w ataku. 
 
Wiemy nad czym pracować i co poprawiać, aby dalej się rozwijać.
 
Komentarz Trenera- Martin Strach:
 
"Jako trener grupy Napoli jestem pełny optymizmu co do przyszłej pracy z tymi zawodnikami. Chłopcy z pełnym zaangażowaniem awansowali do finałów, natomiast odrobina szczęścia i błędy których się nie wyrzekliśmy (to zupełnie zrozumiałe dla 7-8 letnich piłkarzy) zadecydowały iż zajęliśmy 5 miejsce. W mojej subiektywnej ocenie z perspektywy boiska, naszej gry i pomysłu powinnismy być ciut wyżej w klasyfikacji. Natomiast wynik jest sprawa drugorzędną. Bardzo się cieszę że w moich zawodnikach jest dużo chęci do gry, a ich umiejętności i poruszanie się po boisku jest na coraz to wyższy poziomie. To wszystko robi się bardzo przyjemne dla oka."
 
EL-FUTBOL-Zatoka II 3:1 (Olaf Szyfelbajn, Filip Cetliński 2)
EL-FUTBOL-Concordia 1:3 (Marcel Bartkowski)
EL-FUTBOL-MFS Jegłownik 1:2(Marcel Bartkowski)
EL-FUTBOL-Olimpia Elbląg 0:1
EL-FUTBOL-Zatoka I 0:4
 
Skład: Tymon Obrycki- Filip Celiński, Olaf Szyfelbajn, Marcel Bartkowski, Łukasz Waśniewski, Łukasz Małecki, Eryk Sulkowski, Bartosz Szuryński