zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Turniejowy weekend
Turniejowy weekend data dodania: 14.01.2019

W ubiegły weekend rozegraliśmy dwa turnieje. W sobotę chłopcy z grupy Inter rywalizowali w turnieju Conca Cup orrganizowanym przez Concordie Elbląg. Turniej miał na celu popularyzacje piłki nożnej i nie było prowadzonej końcowej klasyfikacji. Oczywiście między klubami były dyskusje i wypadliśmy w tym turnieju naprawdę bardzo dobrze.

Najwięcej punktów zgromadziła Olimpia Elbląg 16 punktów, natomiast na drugim miejscu uplasowaliśmy się my AMP El Futbol oraz Concordia I Elbląg, Pomezania Malbork- wszystkie trzy drużyny zgromadziły 13 punktów. Możemy się pochwalić dodatkowo, że zdobyliśmy w turnieju najwięcej bramek i mieliśmy najlepszy bilans wśród 8 zespołów. To niewątpliwy sukces. Biorąc pod uwagę cały turniej, mieliśmy pecha w kilku meczach, obijając słupki bramek. 

Antek Zdyb został wybrany przez organizatorów imprezy najlepszym zawodnikiem turnieju!

Wyniki:

AMP EL-FUTBOL- ESP Elbląg 4:0 (M. Mazurkiewicz, A. Zdyb, K. Jabłecki, K. Wesołowski)

AMP EL-FUTBOL- Concordia I Elbląg 1:2 (H. Sartanowicz)

AMP EL-FUTBOL- Olimpia Elbląg 1:1 (G.Szramke)

AMP EL-FUTBOL- KP Starogard Gdańsk 3:1 (A. Zdyb, K. Jabłecki, K. Wesołowski) 

AMP EL-FUTBOL- COncordia II Elbląg 7:0 (A. Zdyb 4, H. Sartanowicz, K. Wesołowski)

AMP EL-FUTBOL- AP Piekarczyk 1:0 (G. Szramke)

AMP EL-FUTBOL- Pomezania Malbork 0:2

Skład: Kacper Rękas, Antek Zdyb, Hubert Sartanowicz, Marcel Mazurkiewicz, Kacper Jabłecki, Kacper Wesołowski, Grzesiu Szramke, Jasiu Najorczyk

W niedziele w Morągu rywalizowała w roczniku 2008 grupa Bayern. Chłopcy pojechali w mieszanym składzie 2008/2009. Turniej zakońcyzliśmy na 11 miejscu wygrywając 2:0 z AP Piekarczyk po bramkach Kacpra Tyszki i Bartka Grudzińskiego. Turniej był bardzo silnie obsadzony i przegraliśmy w grupie mecze m.in z Sokołem Ostróda 1:3, Stomilem Olsztyn 0:6, Naki Olsztyn 1:2.

To jest cenna lekcja dla naszych zawodników jak również dla nas Trenerów. Ważne jest to, że nasi chłopcy się rozwijają i progres jest widoczny. 

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wg organizatorów został Kacper Tyszka.

Skład: Oskar Dobosz, Kacper Tyszka, Szymon Słoniecki, Bernard Kędziora, Bartek Kłoczko, Szymon Danielczuk, Bartek Grudziński