zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Kram sponsorem AMP El-Futbol Elbląg!
Kram sponsorem AMP El-Futbol Elbląg! data dodania: 25.10.2022
Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie złotych sponsorów Akademii Młodego Pilkarza El-Futbol Elbląg firmę Kram Sp z o.o. !
 
Jaki zakres współpracy z firmą Kram ?
- Wsparcie finansowe w rozbudowie naszego stadionu,
- Nasza akademia otrzyma dwa komplety meczowe od nowego sponsora,
- Wsparcie przy organizacji imprez, turniejów oraz wydarzeń akademii,
- Wsparcie organizacyjne,
- Pomoc w rozwoju marki El-Futbol Elbląg,
- Pełna współpraca w najbliższym czasie
 
"Jesteśmy niezwykle dumni, ze możemy powitac tak dużego partnera w naszym klubie, to kolejny sukces organizacyjny Akademii.
Bardzo dużo determinacji i pozytywnej energii otrzymaliśmy od Zarządu firmy Kram. 
Wsparcie jakie otrzymamy jest bardzo duże, za co dziękujemy. Liczymy, iż współpraca będzie owocna dla obu stron i z czasem będzie się pogłębiała. Zdajemy sobie sprawę z czasów jakie obecnie spotkaliśmy, tym większe słowa uznania i podziękowania dla naszego nowego partnera. Wspólna idea rozwoju i wszczepiania pasji do sportu, piłki nożnej w tym wypadku była kluczowa. Dzięki naszym sponsorom możemy rozwijać się jako klub oraz rozwijać naszych piłkarzy, aby spełnić nasze plany długoterminowe."
 
- informuje Zarząd Akademii.
 
KRAM to rodzinna firma z kapitałem polskim, która od 1991 roku z powodzeniem działa na rynku folii, opakowań papierowych i kartonowych, dedykowanych dla branży spożywczej. W trzech zakładach produkcyjnych, trzystu wykwalifikowanych specjalistów z zakresu technologii, utrzymania ruchu, grafiki, marketingu i obsługi Klienta pracuje nad tym, by oferowane przez firmę produkty spełniały wymagane normy, odpowiadały najnowszym trendom i wpisywały się w oczekiwania rynku.