zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Podsumowanie sezonu 2021/2022 - Grupa Napoli
Podsumowanie sezonu 2021/2022 - Grupa Napoli data dodania: 18.07.2022

Nadszedł czas na podsumowanie grupy Napoli - rocznik 2012.

W tym sezonie kolejny krok i duży rozwój zawodników. Uczestnictwo w turniejach i świetne występy w lidze.

Podsumowuje Trener Martin:

"Wspólnie z grupą Napoli przepracowaliśmy drugi sezon. Całkowicie od podstaw udało się ukształtować zgrany i stabilny zespół który tworzymy na boisku jak i poza nim.

W ubiegłym sezonie uczestniczyliśmy w wielu turniejach pokazując nasze możliwości z najlepszej strony. Zaliczyliśmy lepsze i gorsze momenty. W lidze Orlik Zielony WMZPN wielokrotnie triumfowaliśmy ale pokornie znosiliśmy porażki i wyciągaliśmy wnioski na ile to było możliwe i w naszym zasięgu. Bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w ostatnim turnieju WMZPN w Iławie który dał nam wiele radości z gry.  Rywalizacja z drużynami z Elbląga, Morąga, Iławy i Pasłęka była dla przyjemnością, nauką, doświadczeniem i rozwojem.

A turniejem towarzyskim w Gdyni Arka Summer Cup zakończyliśmy nasze treningi które wznawiamy przed obozem w sierpniu.
Naszym celem było budowani akcji, utrzymywanie się przy piłce. Mentalność i koncentracja ma wielkie pole do rozwoju w mojej drużynie. Mamy nad czym pracować, ale z takim potencjałem grupy będzie przyjemnością jak i trenerskim wyzwaniem z którym jestem gotowy się zmierzyć.

Kolejnym celem mojej drużyny będzie właściwe przygotowanie się do rozgrywek Młodzika do którego potrzebujemy pełnowymiarowego boiska, a to z różnych względów jest blokowane dla naszej akademii. Wielokrotnie powtarzałem że nie możemy być gorzej traktowani niż młodzież z Olimpii. To nie seniorka. Dzieci kategoryzować nie można!

Skupiamy się na maksymalnym rozwoju piłki młodzieżowej. Rynek piłkarski jest duży. Nie kręci się w około jednego klubu. W naszym mieście jest to dość znaczenie widoczne ale NIC z tego nie wynika jeśli biorę pod uwagę wynik sportowy na wyższych szczeblach rozgrywkowych.

Władze Elbląga i Departmant Sportu głusi na nasza apele. Ale to dopiero początek."