zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Podsumowanie sezonu w grupie Inter
Podsumowanie sezonu w grupie Inter data dodania: 18.07.2021

Czas na podsumowanie najliczniejsszej grupy w El-Futbol, czyli grupa Inter!

Grupa Inter to chłopcy z roczników 2010/2011.

Grupa liczy 39 osób i jest podzielona na dwie. Grupa Inter I kategoria Młodzik oraz Inter II kategoria Orlik. Trenerami grup są: Inter I Grzegorz Żak (Trener prowadzacy), Michał Mazurek (Trener asystent), Grupa Inter II Maciej Rogowski, Grzegorz Żak.

Komentarz podsumowujacy Trenera Grzegorza:

"Bardzo intensywny okres w naszej akademii oraz grupie Inter. Obecnie w El-Futbol jesteśmy najliczniejsza grupą. Bardzo się cieszę, że po fuzji wszyscy uwierzyli w nasz system szkolenia oraz pomysł na dzieci. Szkoleniowo wykonaliśmy bardzo dobra pracę co odzwierciedla rozwój naszych piłkarzy. Przykładem idealnym są zawodnicy, którzy trenują ze mną dłuższy czas, tutaj widać bardzo duże zmiany. Nowe osoby myślę, że też złapały wspólny język z grupą, widzę w każdym chłopcu potencjał do rozwoju umiejętności.

Jako grupa zaliczyliśmy naprawdę świetny rok wygrany memoriał w Pasłęku z rocznikiem 2010, drugie miejsce na turnieju halowym w Morągu oraz ostatni sukces chłopców 2011, czyli drugie miejsce w turnieju Arka Gdynia Summer Cup. Wynik nie jest kluczowy. Kluczowe w tym wyniku jest to, że zawodnicy doszli do tego sukcesu ciężką pracą na treningach. 

W zakończonym sezonie skupiliśmy się nad rozwojem percepcji, inteligencji zawodników, oczywiście nie zapominamy o technice i działaniach motorycznych.

Nasze plany są bardzo ambitne.  Mamy swój pomysł na kolejne kroki do przodu. Rozwój mentalny to coś nad czym będziemy pracować. 

Jeżeli chodzi o zmagania w przyszłym sezonie to wystartujemy w ligach Młodzik, Orlik oraz licznych turniejach, wszyscy zawodnicy będą brali czynny udział."

Komentarz Trenera Maćka:

" Po dwóch miesiącach treningów z chłopcami mogę stwierdzić, że bardzo chętnie doskonalą swoje sportowe umiejętności. W większości wykazują duże zaangażowanie podczas zajęć i z entuzjazmem wykonują wszystkie zadania. Bardzo cenią małe gry oraz pojedynki 1 vs 1. Do tego będziemy dążyć w ich dalszym rozwoju nie zapominając o aspektach zespołowych i mentalnych."