zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Podsumowanie sezonu grupa Napoli
Podsumowanie sezonu grupa Napoli data dodania: 16.07.2021

Grupa Napoli zrzesza w swoich szeregach chłopców z rocznika 2012 oraz kilka osób z 2013 roku życia, którzy współtworzyli grupę. Liczebność grupy to 25 osób.

Grupa jest bardzo zżyta oraz drzemie w niej olbrzymi potencjał, który Trenerzy świetnie rozwijają.

Kadra szkoleniowa Martin Strach (Trener prowadzący) oraz Jakub Konieczko (Trener asystent).

Zawodnicy odbyli turnieje w m.in Gdańsku, Morągu, Pasłęku. Uczestniczyliśmy w lidze Żak Starszy zdobywając niezbędne doświadczenie.

Komentarz Trenera Martina:

"Rozpocząłem prace ze swoją grupą we wrześniu 2020r. W mojej opinii po przepracowanym roku grupa Napoli zrobiła bardzo duży skok rozwojowy w mentalnym podejściu do piłki nożnej, poważnym traktowaniu swojego obowiązku jakim jest trening. Frekwencja podczas jesieni oraz zimy była na bardzo wysokim poziomie, ewenementem były kwarantanny.

Jestem zadowolony z zaangażowania oraz postępu grupy a co więcej uważam że w wielu chłopcach jest ogromny potencjał w który trzeba wierzyć.
Wystąpiliśmy w kilku ciekawych turniejach, w lidze Żak w której zbieraliśmy doświadczenie.
Na treningach głównie skupialiśmy się na małych grach które kształtują wiele elementów piłkarskich takich jak gra 1 na 1, poruszanie się po boisku, rozumienie szerokości i długości boiska, budowanie „trójkątów” do rozegrania piłki.

W przyszłym sezonie przechodzimy do Ligi Orlik w której na boisku jest 7 zawodników. Skupimy się na działaniach zespołowych.

Po Fuzji z AP Piekarczyk do naszej drużyny dołączyło kilku bardzo ciekawych chłopców którzy stanowią wartość dodaną i bardzo się z tego cieszę. Jako trener mam duży ból głowy wybierając skład meczowy. "