zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Piłkarski poniedziałek
Piłkarski poniedziałek data dodania: 19.09.2018

W tym tygodniu nasze drużyny w kategorii Żak, Orlik rozgrywały drugą kolejkę ligowych zmagań.

Grupa młodsza, czyli chłopcy z rocznika 2010,2011,2012, występują w kategorii Żak. Po bardzo dobrym występie jako gospodarz turnieju, tym razem brała udział w zmaganiach na obiektach Olimpii Elbląg. Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa turnieju, gdzie zawodnicy mieli możliwość rozgrywania spotkań na naturalnej nawierzchni.

Dużo emocji towarzyszło naszym zmaganiom. Jeżeli chodzi o postawę na boisku to cała drużyna spisała się na medal, dużo ambicji oraz radości w związku z rywalizacją z kolegami z innych zespołów.

W zmaganich bezpośrednich pokazaliśmy jakość zwyciężając w pierwszym meczu 4-1 z ESP Elbląg, następnie pokonaliśmy 7-3 zespół Pomowiec Gronowo Elbląskie. Do przerwy utrzymywał się wynik 2-1 dla drużyny z Gronowa, ale druga połowa to doskonała postawa naszych piłkarzy. Szczególnie pochwalić trzeba młodszych chłopców, którzy wzieli sprawy w swoje nogi. Trzeci mecz rozegraliśmy z gospodarzem turnieju i również zakończylismy mecz zwycięstwem 3:0.

Gratulacje dla całej drużyny!

W Braniewie rywalizowała kategoria ORLIK, czyli nasi chłopcy z rocznika 2008/2009. Drużyna zbiera niezbędne szlify oraz doświadczenie, które na pewno zaprocentuje.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z gospodarzem turnieju Zatoką Braniewo, przegrana 1-5 z bardzo solidną drużyną. Kolejny mecz rozegraliśmy z drużyną Warmii Braniewo, niestety porażka różnicą jednej bramki była bolesna dla naszych zawodników, ale jak powtarzał Trener nie dzieli naszych chłopców dużo, aby wejść na wyższy poziom. Najważniejszy jest ciągły rozwój dla naszych piłkarzy. Ostatni mecz wygraliśmy walkowerem, ponieważ zespół z Kadyn nie dojechał na turniej.