zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Nowe nabory w EL-FUTBOL!
Nowe nabory w EL-FUTBOL! data dodania: 30.08.2019

NOWE NABORY DO EL-FUTBOL ELBLĄG

Czy Twoje dziecko kocha piłkę nożną ?
A może uwielbia biegać i musi rozładować siły ? 

Ten nabór jest dla Ciebie‼
Koniecznie przeczytaj ten post, niespodzianka rabatowa.

Akademia Młodego Piłkarza EL-FUTBOL zaprasza chętne dzieci w rocznikach 2015-2009 do wspólnej zabawy z piłką i podjęcia #misjaElFutbol.
U nas każdy może rozpocząć przygodę z piłką i spełniać marzenia. Nie dzielimy na tych co potrafią czy tych co dopiero się uczą, nasza akademia daje możliwość każdemu dziecku, które chce spróbować swoich sił. 
Grupy w naszej akademii podzielone są w oparciu o wiek oraz staż treningowy. Wszystko dostosowane, aby dziecko czuło się komfortowo w grupie.

Czego możesz się spodziewać w El-Futbol?
-Profesjonalnej kadry trenerskiej. Trenerzy naszej akademi to certfyfikowani Trenerzy z licencją UEFA, którzy mają świetne podejście do dzieci.
-Profesjonalny sprzęt przy prowadzeniu zajęć piłkarskich, partnerem akademi jest marka JOMA.
-Gwarantowanej radości z zajęć oraz przeżycia niesamowitych chwil z piłką nożną.
-Widocznej efektywności podnoszenia umiejętności piłkarskich oraz koordynacyjnych. Nasi zawodnicy mają za sobą liczne udziały w turniejach oraz start w Mistrzostwach Województwa. 
-Zaangażowania prowadzących akademię. Bogata sieć partnerów wspierających El-Futbol, festyny oraz integracja.

... zresztą zapytaj znajomych lub poczytaj opinię o nas, obecnie w akademi jest ponad 70 pilkarzy, zadowolenie gwarantowane.

- Chce dolaczyc do EL-FUTBOL, jak się zapisać?
To proste jesteś na naszej stronie. W prawym górnym rogu zobaczysz <- zostań piłkarzem El-Futbol, kliknij 'ZAPISY' i wypełnij formularz- zajmie Ci to 2 minuty a miejsce dla Twojego dziecka będzie zarezerwowane.

- Tylko teraz promocja dla nowych zawodników -50% za pierwszy miesiąc zajęć. Przy zapisie w formularzu w uwagach wpisz 'ELFUTBOL50'‼

Mamy również smutną informacje- ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. Zrobimy wszystko, aby każdy miał szansę dołączyć do nas, ale dbamy również o jakość zajęć i ilość osób w grupach, dlatego nie zwlekaj i zapisz dziecko już teraz ‼

Jeżeli masz pytania do założycieli akademii, śmiało dzwoń na pewno odbierzemy lub oddzwonimy:
Grzesiek 506350996
Martin 516094830

Zapraszamy do podjęcia #misjaElfutbol