zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Podsumowanie sezonu 2018/2019!
Podsumowanie sezonu 2018/2019! data dodania: 08.07.2019

Zakończył się sezon 2018/2019, pierwszy w historii EL-FUTBOL ELBLĄG. Bardzo udany pod kątem sportowym i organizacyjnym.

Zaczynając działalność w kadrze mieliśmy ok 55 dzieci. Obecnie jest nas ponad 75 osób. Jest to zdecydowany wzrost, biorąc pod uwagę, że we wrześniu startowaliśmy bez dodatkowej reklamy. Cieszy fakt, że nowe osoby przychodzą z polecenia za co bardzo dziękujemy!

W tym czasie zakupiliśmy niezbędny sprzęt dzięki pomocy naszym sponsorom oraz  zaprezentowaliśmy nowy komplet strojów meczowych i treningowych dla dzieci. Każde dziecko w ramach współpracy z akademią dostał dodatkowo dwie darmowe koszulki treningowe.

Wystartowała nasza strona internetowa, która obecnie jest dużo bardziej aktywna. Bardzo mocno inwestujemy w nasz fan page na facebook, gdzie są bieżące relacje oraz bieżąca działalność akademii.

Z punktu sportowego startowaliśmy w ligach WMZPN oraz różnych turniejach z dużymi sukcesami. Powtarzalność oraz przyjęty przez nasz sztab trenerski model i system szkolenia, przynosi wymierne efekty, z każdym kolejnym rokiem, rozwój naszych podopiecznych powinien być jeszcze bardziej wyraźny.

Po krótce opiszemy grupy treningowe:

MONACO:

Trenerem grupy jest Trener Bartek. Drużna jest w ciągłej fazie budowy, lecz nie ukrywamy, że ta grupa naprawdę wygląda fajnie pod każdym względem. Dzieci zrobiły bardzo duży skok jakościowy względem jak przychodziły. W grupach najmłodszych zawsze jest to najbardziej widoczne. Wystartowaliśmy również w pierwszym turnieju WMZPN Skrzat w Iławie, gdzie wystawiliśmy dwie drużyny.

NAPOLI:

Chłopcy z rocznika 2012, tworzą od dłuższego czasu zwartą grupę, w tej grupie mamy 3-4wolne miejsca, które będziemy chcieli zagospodarować we wrześniu. Chłopcy coraz częściej jeżdżą na turnieje m.in. Morąg, Ostróda. Dla nich to idealny moment do łączenia zabawy z rozwojem fizycznym.

ATLETICO:

Chłopcy z grupy 2010/2011- grupa, która mocno się przekształciła, kilka osób na przestrzeni miesięcy przeszła do grupy Inter, kilka osób zrezygnowało. W tej grupie mamy rezerwy przy następnych naborach i mocno liczymy, że zapełnimy miejsca. Chłopcy brali udział w turniejach halowych i na trawie.

INTER:

Trenerem grupy jest Trener Grzesiek zespół brał udział w licznych turniejach halowych oraz na trawie. Bardzo ambitna grupa, która bardzo dobrze rokuje. Chłopcy w lidze WMZPN Żak, w drogach eliminacji nie przegrali meczu. Przechodząc później rozgrywki regionalne ostatecznie meldując się w finałach WMZPN. Zajęliśmy tam 14 miejsce co uznajemy za spory sukces i godne reprezentowanie naszego miasta. 

BAYERN:

Trenerem grupy jest Trener Martin. Grupę tworzą zawodnicy najstarsi głównie chłopcy 2009-2007. Grupa brała udział w lidze ORLIK WMZPN oraz licznie w turniejach halowych oraz na trawie. Zawodnicy na przestrzeni 12 miesięcy zaliczyli skok jakościowy co widać m.in. po wynikach jakie były na jesień a jak dobrze wyglądaliśmy wiosną. Liczne turnieje oraz uczestnictwo w lidze WMZPN.

Co dalej ?

- Pierwsze wydarzenie w kalendarzu to obóz sportowy w MIKOSZEWIE. Wraz z końcem lipca ruszamy z grupą 35 osób, to debiut dla akademii i dla naszych zawodników. Mamy ułożony plan treningowy- 2-3 treningi dziennie piłkarskie, zabawy bieżne, turnieje, gry pogłębiające inteligencje i dużo więcej.

- NABORY- jedno z ważniejszych wydarzeń w najbliższym czasie. Wrzesień to termin dużej ilości chętnych, postaramy się w tym roku mocno popracować, aby trafiło pod nasze skrzydła jak najwięcej osób i przeżyło z nami #misjaElFutbol

- URODZINY EL-FUTBOL- pierwsze urodziny EL-FUTBOL przypadają na miesiąc wrześień. Na pewno naszych członków spotka niespodzianka, już szykujemy się do tego wydarzenia. Póki co nie zdradzając szczegółów… J

- Reorganizacja grup- planujemy zrobić małą reorganizacje grup.

- Liga WMZPN- w tym roku planujemy zgłosić 5 drużyn do rozgrywej ligowych- dużo więcej grania dla zawodników.

… i wiele więcej, na bieżąco śledźcie naszą stronę, FB J