zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Gramy w finałach!
Gramy w finałach! data dodania: 04.06.2019

Wczoraj odbywały się półfinały ligowe w Braniewie. Nasza drużyna z kategorii Żak (2010/2011) po zaciętym boju awansowała do finałów !

To był nasz naprawdę świetny występ, chłopcy pokazali wielką wolę walki i ambicje. W pierwszym meczu mierzyliśmy się z Olimpia Elbląg i po wyrównanym meczu padł sprawiedliwy wynik remisowy 0:0. Tabela tak się ułożyła, że przystępując do drugiego meczu z Zatoką II Braniewo "wystarczyło" wygrać, aby być na bezpiecznym miejscu dającym awans. Nasz zespół bardzo pewnie pokonał gospodarzy 2:0 po bramkach Kacpra Wesołowskiego i Antka Zdyba. W ostatnim meczu dla formalności o pierwsze miejsce rywalizowaliśmy z Zatoką I Braniewo. Niestety mecz okupiliśmy w trakcie aż trzema kontuzjami... Do przerwy po świetnej akcji Kacpra Wesołowskiego prowadziliśmy 1:0, pewnie kontrolując mecz. Niestety w drugiej połowie nasz zespół po kontuzjach stracił koncentracje i straciliśmy pechowo dwie bramki finalnie przegrywając 1:2.

Natomiast sam wynik jest bardzo dużym sukcesem dla chłopców i całej akademii. Przystępując pierwszy rok do rozgrywek WMZPN, drugi raz chłopcy przeszli fazy półfinałowe a pierwszy raz zagramy w wielkim finale, który odbędzie się 16.06.2019. Praca, którą Ci chłopcy wykonują procentuje. Warto dodać, że w lidze 2010, gramy przewagą chłopców o rok młodszych. Ten sukces jest jeszcze bardziej wyraźny.

Obiecujemy, że do zmagań finałowych przygotujemy się jak najlepiej :)