zostań piłkarzem el-futbol zapisy
aktualności
Pierwsza kolejka za nami
Pierwsza kolejka za nami data dodania: 25.01.2019

Pierwsza kolejka Tatuś Cup za nami. Spodziewaliśmy się wielkich emocji i kibice zgromadzeni na hali nie mogli narzekać. Grad bramek, świetne interwencje bramkarzy oraz popsisowe akcje. 

Pierwszą kolejkę rozegraliśmy niefortunnie w okres ferii, ale wynajem hali nie pozwalał nam na większe manewry. Należy bardzo pochwalić rodziców z grupy Inter, którzy bardzo licznie zgromadzili się na hali. Bierzemy przykład. W meczu uczestniczyły dwie Mamy, należy pomyśleć o "Mamuś Cup" ? Padały takie stwierdzenia :) 

W pierwszym meczu zagrały między sobą zespoły Monaco oraz Atletico, zespoły były wzmocnione Trenerami Martinem i Grześkiem. Mecz zakończył się zwycięstwem grupy Monaco, która pokazała popis umiejętności i wyrastają na jednego z faworytów imprezy. Chłopaki byli dobrze zorganizowani i bardzo skuteczni. Natomiast dla Atletico to był sygnał, żeby zachęcić swoich kolegów do przychodzenia na turniej i walki o miano najlepszej drużyny.

W drugim meczu grupa Inter mierzyła się z grupą Bayern. Ten mecz to prawdziwy Rollercoster. Do przerwy koncertowa gra Bayernu i pewne prowadzenie 3:1. Jak wiemy w piłce gra się do końca i wygrał zespół, który miał szerszą kadrę. Grupa Inter dobrze rozłożyła siły i w drugiej połowie okazali się bezlitosni, wygrywając cały mecz 8:5.

Następna kolejka już w lutym, liczymy, że frekwencja w zespołach wzrośnie i mocno zachęcamy rodziców do zabawy!

MONACO - ATLETICO 10:5

Grajewski 4, Woźniakowski 3, M. Kowalski 2, Trener Grzesiek - Rękas 2, Ciura 2, Trener Martin

INTER - BAYERN 8:5 

Zdyb 3, Trener Grzesiek 2, Sartanowicz 2, p. Jabłecka -Trener Martin 2, Kędziora 2, Dobosz

Przypominamy, że w naszej zabawie poza wyróżnieniami drużynowymi będą również wyróżnienia indywidualne. Trenerzy nie biorą udziału w wyróżnieniach :)